Kontrollerer bud...

DKK 17,28
DKK 1.699,00
Mutter

Auktion slut

Auktion vundet af Mutter.

Produktbeskrivelse

Laptop taske / computertaske i ægte læder med et vintage look, der bare bliver pænere og pænere ved brug. Leather by Corium er et stærkt dansk brand bundet op på kvalitet og skandinavisk design. Computer tasken har to lynlåslommer på forsiden og en på bagsiden. Der er to behagelige håndtag samt en justerbar skulderrem.

To kraftige seperate lynlåse giver adgang til to store anvendelige rum med brunt for. Det ene rum har ekstra plads til computer/laptop. Det andet rum er udstyret med små lommer samt en penholder.
Super anvendelige computer taske/laptop taske til både mænd og kvinder. Læderet får en smuk patina ved brug.

Tasken måler 41cm * 29cm * 11cm

Læs mere om produktet
Køb nu

Køb produktet og få dine bud tilbage

  • Brugte bud0
  • Vejl. udsalgsprisDKK 1.699,00
  • LeveringsomkostningerDKK 0,00
  • KØB NU PRISDKK 1.699,00
Budhistorik
NavnBeløbTid
MutterDKK 17,2816:35:22
[Slettet bruger]DKK 17,2016:35:12
MutterDKK 17,1216:35:02
[Slettet bruger]DKK 17,0416:34:52
MutterDKK 16,9616:34:42
[Slettet bruger]DKK 16,8816:34:32
MutterDKK 16,8016:34:22
[Slettet bruger]DKK 16,7216:34:12
MutterDKK 16,6416:34:02
[Slettet bruger]DKK 16,5616:33:52