DKK 17,28 |
Mutter |
Auktion vundet af Mutter.
Produktbeskrivelse
Laptop taske / computertaske i ægte læder med et vintage look, der bare bliver pænere og pænere ved brug. Leather by Corium er et stærkt dansk brand bundet op på kvalitet og skandinavisk design. Computer tasken har to lynlåslommer på forsiden og en på bagsiden. Der er to behagelige håndtag samt en justerbar skulderrem.
To kraftige seperate lynlåse giver adgang til to store anvendelige rum med brunt for. Det ene rum har ekstra plads til computer/laptop. Det andet rum er udstyret med små lommer samt en penholder.
Super anvendelige computer taske/laptop taske til både mænd og kvinder. Læderet får en smuk patina ved brug.
Tasken måler 41cm * 29cm * 11cm
Læs mere om produktetKøb produktet og få dine bud tilbage
Navn | Beløb | Tid |
Mutter | DKK 17,28 | 16:35:22 |
[Slettet bruger] | DKK 17,20 | 16:35:12 |
Mutter | DKK 17,12 | 16:35:02 |
[Slettet bruger] | DKK 17,04 | 16:34:52 |
Mutter | DKK 16,96 | 16:34:42 |
[Slettet bruger] | DKK 16,88 | 16:34:32 |
Mutter | DKK 16,80 | 16:34:22 |
[Slettet bruger] | DKK 16,72 | 16:34:12 |
Mutter | DKK 16,64 | 16:34:02 |
[Slettet bruger] | DKK 16,56 | 16:33:52 |